TU tylko ZDROWIE

TU Zdrowie to największa sieć medyczna w Polsce

Infolinia 58 728 9 555 oraz 58 888 2 999

Zapytaj o ofertę dla Siebie

   Nasi lekarze już na Ciebie czekają !!!

  

 

  Porównanie wariantów ambulatoryjnych

  Porównanie wariantów szpitalnych

 

Wysokość składki ubezpieczeniowej zależy od wieku osób objętych ubezpieczeniem. Wysokość składki miesięcznej dotyczy wszystkich osób dla których podano dane.

Zapytanie o ofertę do niczego nie zobowiązuje. Zapraszamy !!!

do góry strony

 

 

Warianty Ambulatoryjne

Warianty ambulatoryjne POLISY ZDROWIE - pozwalają na bardzo szybkie korzystanie z usług dowolnie wybranego lekarza, placówki medycznej w całej Polsce.

Obejmują takie usługi jak: porady lekarzy pierwszego kontaktu i lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, badania laboratoryjne, wizyty domowe oraz w najszerszych wariantach rehabilitację.

TU ZDROWIE daje gwarancję terminów wykonania usług ambulatoryjnych realizowanych za pośrednictwem 24h Infolinii:

  • 1 dzień roboczy w przypadku konsultacji lekarza internisty, pediatry, medycyny rodzinnej,
  • 3 dni lub 5 dni roboczych w przypadku lekarzy specjalistów.

w przypadku niewywiązania się przez 24 h Infolinię z podanych gwarancji wypłacamy 100% poniesionego przez Ubezpieczonego kosztu usługi.

Ponadto Ubezpieczony zawsze może samodzielnie umówić wykonanie usługi w dowolnej, wybranej przez siebie przychodni, czy gabinecie – TU ZDROWIE zwróci koszty poniesionych świadczeń do limitu (GGO) określonego w Katalogu Świadczeń.

W ramach wariantów ambulatoryjnych Ubezpieczony może również korzystać z Placówek Medycznych OLS (on-linowej likwidacji świadczeń), gdzie świadczenia realizowane są bezgotówkowo lub z niewielką dopłatą.

Porównaj warianty

Tu można sprawdzić szczegółowo jakie usługi ambulatoryjne oferuje ubezpieczenie.

do góry strony

 

Warianty Szpitalne

To ubezpieczenie dla osób, którzy nie chcą czekać ponad rok na wykonanie koniecznego zabiegu, chcą być sprawni i zdrowi, wrócić do pracy i aktywnego życia rodzinnego.

Nasz Konsultant medyczny prowadzi Ubezpieczonego za rękę, umawia konsultacje kwalifikacyjne termin i miejsce wykonania zabiegu. Jest w stałym kontakcie z Ubezpieczonym.

Warianty szpitalne POLISY ZDROWIE obejmują planowe zabiegi chirurgiczne/operacje z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, ginekologii, okulistyki, ortopedii, kardiologii, laryngologii, kardiochirurgii oraz urologii.

Planowe zabiegi szpitalne przeprowadzane są zawsze zgodnie ze wskazaniami lekarza oraz metodą, którą lekarz operujący uzna za najlepszą i najbezpieczniejszą dla zdrowia Ubezpieczonego (laparoskopowo, endoskopowo, metodą przezskórną etc.) chyba, że Katalog Świadczeń gwarantuje wykonanie danego zabiegu jedynie wskazaną i opisaną metodą.

Porównaj warianty

Tu można sprawdzić jakie zabiegi operacyjne oferuje ubezpieczenie.

do góry strony

 

 

Warianty Kompleksowe

Warianty kompleksowe POLISY ZDROWIE to połączenie wariantów ambulatoryjnych i szpitalnych, w ramach których Ubezpieczony ma dostęp zarówno do konsultacji lekarzy podstawowej opieki medycznej, lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i laboratoryjnych etc. oraz do  planowych zabiegów szpitalnych.

To ubezpieczenie dla osób zdających sobie sprawę z wysokich i rosnących kosztów leczenia opłacanych z własnej kieszeni, którzy wiedzą, że nieporównanie taniej jest zabezpieczyć swoją rodziną dzięki prywatnemu ubezpieczeniu zdrowotnemu.

do góry strony

 


  • Siedziba
  • ul. Śląska 17
  • 81-319 Gdynia
  • tel. (+48) 58 8882999
  • fax (+48) 58 6275995