TU tylko ZDROWIE

TU Zdrowie to największa sieć medyczna w Polsce

Infolinia 58 728 9 555 oraz 58 888 2 999

Co to jest?

Portal Ubezpieczonego to najnowocześniejszy sposób komunikacji z Ubezpieczonym.

Ubezpieczony dzięki funkcjonalnościom Portalu Ubezpieczonego może nie tylko samodzielnie wybierać dogodny termin wizyty, sprawdzać wykonane usługi, a za chwilę również oceniać lekarzy i placówki, tworząc ranking lekarzy leczących Ubezpieczonych TU Zdrowie.

TU Zdrowie za pośrednictwem Portalu Ubezpieczonego może przekazywać informacje o zdrowiu, o nowych placówkach, o profilaktyce zdrowotnej.

Klikając w to logo ze swojego laptopa, czy smartfona nasz Ubezpieczony o każdej porze dnia i nocy, z każdego miejsca może sprawdzić najbardziej dogodny termin wizyty, umówić się lub z niej zrezygnować.

KLIKNIJ

 

 

Aktywacja konta Portalu Ubezpieczonego

By móc korzystać z funkcjonalności Portalu Ubezpieczonego należy aktywować swoje konto.

WAŻNE:

Do aktywowania konta Portalu Ubezpieczonego konieczne jest przekazanie do TU ZDROWIE S.A. aktualnego numeru telefonu komórkowego i adresu email  w celu weryfikacji danych Ubezpieczonego.

Brak aktualnych danych spowoduje wyświetlenie poniższego komunikatu:

„Ubezpieczyciel nie posiada Twojego numeru telefonu i adresu e-mail. W związku z tym nie jest możliwe przekazanie kodu aktywacji. Skontaktuj się z Ubezpieczycielem pod numerem telefonu: 588 882 999, 587 289 555 lub adresem e-mail: biuro@tuzdrowie.pl celem uzupełnienia niezbędnych do aktywacji konta danych.”

 

Na Portalu Ubezpieczonego są przechowywane dane o usługach medycznych Ubezpieczonego, są to dane szczególnie wrażliwe, dlatego TU ZDROWIE S.A.musi mieć pewność, że nikt nie powołany nie ma dostępu do tych danych. W tym celu występujemy o numer telefonu komórkowego i adres e-mailowy, ponadto na nr telefonu komórkowego będą przychodziły informacje o umówionych wizytach, przypomnienia o terminach.

więcej>>

 

 

e-rejestracja

Dzięki rejestracji na Portalu Ubezpieczonego nasi Ubezpieczeni uzyskują dostęp do możliwości jakie oferuje e-rejestracja.

e - rejestracja to rejestracja on-line dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez konieczności kontaktu telefonicznego, Ubezpieczony może zarejestrować się do wybranego lekarza samodzielnie, z każdego miejsca i o każdym czasie.

System poszukuje wskazanego lekarza, w wybranej lokalizacji i terminie.

Jako pierwsi z e-rejestracji mogą korzystać Ubezpieczeni z Warszawy, Krakowa, Bydgoszczy, Tarnowa, Gdańska, Kędzierzyna – Koźla, Katowic, Poznania, Lublina, Kielc !!!

Sieć placówek medycznych dostępnych przez e-rejestrację będzie rosła.

Wszystkie placówki zapraszamy do współpracy !!!

 

 

e - rejestracja działa w Warszawskim Centrum Zdrowia

Warszawskie Centrum Zdrowia zapewnia najszerszy zakres usług i najwyższy poziom opieki. Placówka oferuje najlepszych lekarzy specjalistów - ordynatorów i profesorów z czołowych klinik warszawskich, doktorzy z kilkoma stopniami naukowymi różnych specjalizacji, lekarze medycyny. To ludzie z ogromnym doświadczeniem medycznym oraz z sukcesami naukowymi i praktycznymi. Lekarze z pasją i wieloletnią praktyką w kraju, a często również za granicą.

W centrum medycznym dostępnych jest większość poradni specjalistycznych. Gwarantujemy szybkie terminy usług, przyjemną atmosferę w eleganckich wnętrzach oraz wysoką jakość świadczeń.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.wcz.waw.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w Scanmed

Jest liderem prywatnej opieki medycznej w Polsce.

Ubezpieczonym TU ZDROWIE S.A. oferuje dostęp do kompleksowych metod leczenia, najwyższej jakości sprzętu medycznego i doświadczonych specjalistów, którzy współpracując ze sobą zapewniają możliwość jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Obecnie placówki Grupy Scanmed działają w największych miastach w Polsce, oferując usługi w ramach 37 wielospecjalistycznych centrów medycznych i w pełno profilowym Szpitalu św. Rafała w Krakowie, który jest jedną z najnowocześniejszych
 i najbardziej bezpiecznych placówek medycznych w Europie.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://scanmed.pl/

do góry strony

e - rejestracja działa w Dar-Medica w Kielcach

Dar-Medica powstała we wrześniu 2005 roku jako Placówka służąca usprawnianiu niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych. Ośrodek  specjalizuje się w rehabilitacji wczesnodziecięcej i wspomaganiu rozwoju dziecka. Zapobiega i leczy wady postawy, skrzywienia kręgosłupa u dzieci i młodzieży. Usprawnia też dorosłych pacjentów z różnymi schorzeniami narządu ruchu.

W placówce pracuje zespół wykwalifikowanych terapeutów i współpracujących z nimi lekarzy.
Ośrodek Dar-Medica posiada zespół gabinetów lekarskich, profesjonalną salę do ćwiczeń indywidualnych wentylowaną mechanicznie oraz gabinet fizykoterapię nowoczesną aparaturą zabiegową.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.dar-medica.pl

do góry strony

 

e - rejestracja działa w MEDICAMED Sochaczew

Przychodnia MEDICAMED działa od stycznia 2011 roku. Placówka oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług medycznych, między innymi rehabilitacji medycznej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, opieki psychiatrycznej, długoterminowej opieki pielęgniarskiej. Posiada również pracownię USG, Echo serca, EKG i Holter. Od początku istnienia udzieliła świadczeń prawie 28 tys. pacjentom.


W trosce o zapewnienie kompleksowej opieki Ubezpieczonym TU ZDROWIE placówka stale się rozwija i poszerza zakres świadczonych usług.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.sochaczew.medicamed.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w POLMED S.A.

Już w 10 miastach w Polsce można się umawiać on - line w Centrach Medycznych POLMED. W Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Sosnowcu, Starogardzie Gdańskim i Wrocławiu.

POLMED S.A. działa na rynku od 1999 r, specjalizując sie w świadczeniu usług medycznych dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Prirytetem firmy jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej dla pacjentów.

 

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.polmed.pl/pl

do góry strony

 

e - rejestracja działa w Kamila Fryc - Praktyka Psychologiczna w Poznaniu

 

Psycholog o specjalności klinicznej, prowadzi konsultacje, diagnozy i terapię osób dorosłych oraz badania neuropsychologiczne.

W swojej pracy kieruje się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie Etyki Psychoterapeuty Psychodynamicznego (PTPPd) oraz w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa (PTP).

umówienie wizyty e-rejestracja

http://uwazna-psycholog.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w Falck

Należy do skandynawskiej grupy Falck łącząc duńską tradycję i doświadczenie ze znajomością specyfiki polskiego rynku oraz wysokim profesjonalizmem polskiego personelu medycznego.

W placówkach Ubezpieczeni TU ZDROWIE S.A. znajdą znakomity zespół lekarzy specjalistów z długoletnim doświadczeniem zawodowym, stale podnoszącym swoje kwalifikacje zawodowe, wykwalifikowany personel pomocniczy oraz nowoczesną aparaturę diagnostyczną. 

Centra Medyczne zlokalizowane są w 6 miastach Polski: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Ustce i Kędzierzynie-Koźlu.

Dodatkowym atutem są bezpłatne parkingi dla Pacjentów oraz bliskość komunikacji miejskiej .

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.falck.pl/pl/zdrowie/centra-medyczne/

do góry strony

e - rejestracja działa w Centrum Medycznym Gizińscy

To nowoczesna bydgoska klinika, która cały czas rozwija się i zmienia na lepsze oferując szeroką gamę usług, profesjonalizm, komfort i kompetencję, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom Ubezpieczonych TU ZDROWIE S.A.

Poradnie i gabinety zabiegowe oraz oddziały szpitalne dysponują wysokiej klasy sprzętem medycznym, posiadają bardzo dobre warunki lokalowe umożliwiające komfortowe świadczenie usług medycznych.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.gizinscy.pl/o-centrum/

do góry strony

e - rejestracja działa w Centrum Medycznym Vita - Medica

To wielospecjalistyczne centra w Sulejówku, na warszawskiej Pradze Północ oraz w podwarszawskiej Zielonce współpracujące z ponad 60 sprawdzonych lekarzy specjalistów. Cały personel dokłada wszelkich starań, aby Ubezpieczeni TU ZDROWIE S.A. byli zadowoleni ze świadczonych usług mając nie tylko dostęp do najlepszej bazy diagnostycznej, ale również najwybitniejszych specjalistów.

Dzięki codziennej pracy, wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem każdy przychodząc do Centrum Medycznego Vita-Medica może liczyć na zapewnienie kompleksowej opieki zdrowotnej, zgodnej z najlepszymi standardami wiedzy medycznej.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://vita-medica.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w SCM Chirurgii Małoinwazyjnej

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej w Krakowie to najnowocześniejsze Centrum Medyczne wyposażone w sprzęt najnowszej generacji. Ubezpieczeni TU ZDROWIE S.A. mają do dyspozycji skomputeryzowane gabinety lekarskie, gabinet zabiegowy, punkt pobrań materiału biologicznego oraz pracownie Ultrasonografii i Kardiotokografii. Cały obiekt jest przystosowany do wymogów osób niepełnosprawnych, ponadto każde pomieszczenie w  Centrum Medycznym jest klimatyzowane. SCM to placówka medyczna na najwyższym światowym poziomie.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.scmkrakow.pl/

do góry strony

e - rejestracja działa w Centrum Medycznym doktorA

To wielospecjalistyczna warszawska placówka medyczna, która została stworzona z myślą o Pacjentach wymagających i pragnących w komfortowych warunkach korzystać z usług medycznych na najwyższym poziomie. Placówka oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług medycznych  oraz opiekę w zakresie medycyny rodzinnej. Centrum Medyczne doktorA zapewnia troskliwą opiekę medyczną odpowiadającą na potrzeby Ubezpieczonych TU ZDROWIE S.A.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.doktora.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w CenterMed

To sieć placówek medycznych, które oferują szeroką opiekę medyczną.

CenterMed udziela świadczeń zdrowotnych na najwyższym możliwym poziomie jakości. Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług oraz doskonałej, kompleksowej i profesjonalnej obsługi klienta są liczne nagrody i wyróżnienia przyznane firmie.

CenterMed prowadzi działalność na terenie całej Polski. Posiada własne, szerokoprofilowe centra medyczne w największych miastach w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Lublinie, Kielcach, a także w Tarnowie, Nowym Sączu, Bochni i Brzesku.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://centermed.pl/placowki

do góry strony

e - rejestracja działa w Gabinecie ginekologicznym dr Jarosława Maja w Gorzowie Wielkopolskim

 

Specjalność gabinetu to KOLPOSKOPIA (www.kolposkopia.org) oraz badania ultrasonograficzne w ciąży (w tym USG 3D/4D) oraz ginekologiczne.

Przychodnia dysponuje doświadczoną kadrą medyczną - lekarską i pielęgniarską . Gabinety wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt: aparaty ultrasonograficzne (2 aparaty Samsung Medison Accuvix A30 oraz Logiq 400MD), Kolposkop z torem wizyjnym, elektroniczne detektory tętna płodu, aparaty kardiotokograficzne.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.jaroslawmaj.ginweb.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich "Zdrowie" Dęblin

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie „Zdrowie” powstały w 2012 r. 

Stawiamy na świadczenie usług na najwyższym poziomie poprzez wyposażenie naszej placówki w najnowocześniejszy sprzęt oraz zatrudnienie najlepszych specjalistów pracujących w szpitalach oraz klinikach. Oferujemy nie tylko wysoką jakość usług, ale miłą i serdeczną atmosferę w naszej placówce.

Naszym celem na przyszłość jest ciągły rozwój naszej przychodni, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę zdrowotną na poziomie europejskim.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.zdrowiedeblin.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w CM Remedium w Łodzi

Centrum Medyczne Remedium to firma rodzinna działająca nieprzerwanie od 1991 roku.

Koncentrujemy się na świadczeniu kompleksowych usług medycznych, stale dbając o rozszerzenie ich zakresu. Dynamiczny rozwój placówki i wysoką jakość usług zawdzięczamy najwyższej klasy personelowi medycznemu posiadającemu wieloletnią praktykę oraz bogaty dorobek naukowy. Najnowszej generacji infrastruktura informatyczna pozwala nam na sprawny przepływ informacji wewnątrz placówki, a także lepszy kontakt z pacjentem poprzez Internet oraz SMS.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.nzoz-remedium.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w Rodzinnym Centrum Medycznym Feniks

Rodzinne Centrum Medyczne Feniks świadczy usługi medyczne w zakresie ambulatoryjnej opieki zdrowotnej.

Misją placówki jest służenie profesjonalną pomocą medyczną jakiej wymaga sytuacja zdrowotna pacjenta. Standardem jest wyczulenie na potrzeby pacjenta, kompetentny personel medyczny, przyjazna atmosfera, rzetelna informacja. Ubezpieczonym TU ZDROWIE SA zagwarantowana jest uczciwa i rzetelna obsługa.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://rcm-feniks.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w Centrum Medycznym Promed

Centrum Medyczne Promed funkcjonuje w Jeleniej Górze od 2000 r. Świadczymy kompleksowe usługi medyczne. Wszystkie oferowane usługi medyczne realizowane są w sposób sprawny, profesjonalny i ukierunkowany na zaspokojenie oczekiwań pacjentów. Centrum Medyczne Promed legitymuje się certyfikatem jakości EN ISO 9001:2008 uzyskanym w 2010 roku.  Ponadto poszczycić się może przyznanym certyfikatem „Przyjazna Przychodnia”, który jest wyróżnieniem dla najlepszych polskich przychodni.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://e-promed.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w Centrum Medycznym Promed w Wysokiem

 

PROMED to ośrodek lekarski specjalizujący się w położnictwie i ginekologii. Wszystkie pacjentki mogą spodziewać się miłej atmosfery, sprawnej obsługi w recepcji, a nade wszystkim wizyty u doświadczonego lekarza ginekologa z długoletnim doświadczeniem. Centrum posiada najnowsze urządzenia diagnostyczne i zapewnia szeroką gamę zabiegów na najlepszym poziomie.

umówienie wizyty e-rejestracja

 

do góry strony

 

e - rejestracja działa w Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Nysie

 

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Nysie istnieje od 1982 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług medycznych i dba o najwyższy ich poziom. Zatrudnia lekarzy różnych specjalności, wysoko wykwalifikowanych i z odpowiednim doświadczeniem zawodowym. Wykwalifikowane pielęgniarki oraz technicy medyczni zatrudnieni w Przychodni gwarantują wysoki poziom wykonywanych usług.
Dostępna jest nowoczesna aparatura medyczna. Zapewnia dostępność do lekarzy wielu specjalności z uwzględnieniem kompleksowej opieki dentystycznej. Można szybko i sprawnie przeprowadzić niezbędne badania, testy i analizy.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.wspl-nysa.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w NZOZ Twoje Zdrowie w Sosnowcu

NZOZ TWOJE ZDROWIE powstał w 2009 roku z myślą o pacjentach, którzy potrzebują szybkiego dostępu do poradni specjalistycznych, glownie kardiologicznej i chirurgii naczyniowej.

Lekarze pracują i udoskonalają swoją wiedzę w najlepszych ośrodkach medycznych Śląska. Są bardzo dobrymi specjalistami i wspaniałymi ludźmi, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy ich pacjentom.

Poradnie specjalistyczne oferują możliwość wykonania wielu badań diagnostycznych i konsultacji lekarskich.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.twojezdrowie.nzoz.sosnowiec.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w KARDIOmed w Zamościu

KARDIOmed  to wielospecjalistyczna przychodnia utworzona w listopadzie 2014 roku.

Poradnia jest kompleksowo wyposażona, z pełną możliwością wykonania wszystkich nieinwazyjnych świadczeń ambulatoryjnych. Do dyspozycji pacjentów jest jeden z najnowocześniejszych aparatów echokardiograficznych na Lubelszczyźnie.

Jako pierwsi w Zamościu udostępniamy możliwość całodobowej rejestracji internetowej równolegle z rejestracją osobistą lub telefoniczną.

W najbliższej przyszłości rozszerzymy zakres naszej działalności o badania laboratoryjne i poszerzymy zakres porad specjalistycznych.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.kardiomed-zamosc.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w Centrum Medycznym przy Parku w Warszawie

Centrum Medyczne Przy Parku na Warszawskiej Ochocie to profesjonalna i przyjazna przychodnia, która świadczy usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej i następujących specjalizacjach: medycyna rodzinna, alergologia, ginekologia i położnictwo, kardiologia, medycyna pracy, neurologia, pediatria, psychologia oraz psychiatria .

Nasi lekarze oraz pracownicy ze szczególną starannością dbają o wszystkich Pacjentów spełniając nawet najwyższe wymagania.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://cmprzyparku.pl/kontakt-przychodnia-warszawa/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w Corten Medic w Warszawie i w Radomiu

Misją Corten Medic jest dostarczanie kompleksowych usług medycznych na najwyższym poziomie, począwszy od profilaktyki, diagnozy, po leczenie i opiekę.

Działamy już ponad 20 lat i dbamy o to, co dla nas najcenniejsze czyli o zdrowie naszych Pacjentów.

Leczenie jest nie tylko pracą, ale też pasją. Z dnia na dzień stajemy się lepsi - dzięki temu ufa nam coraz więcej Pacjentów.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.cortenmedic.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w Medical Center w Warszawie

Celem działalności NZOZ Medical Center jest zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej opieki medycznej w warunkach domowych i ambulatoryjnych.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://www.medicalcenter.waw.pl/

do góry strony

 

e - rejestracja działa w CENTRUM MEDYCZNYM CHODŹKI w Lublinie

W trosce o zdrowie oraz jakość świadczonych usług, stale podnosimy sobie poprzeczkę i zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Pacjentów.

Ubezpieczonymi TU ZDROWIE SA opiekuje się wykwalifikowany personel medyczny, składający się obecnie z ponad 70 wybitnych specjalistów w tym profesorów i ordynatorów, pracujących w najlepszych lubelskich szpitalach i klinikach.  Nasi pacjenci mają również do dyspozycji bezpłatny parking, klimatyzowane gabinety, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, przewijaki dla niemowląt oraz, przede wszystkim, nowoczesny sprzęt diagnostyczny, aparaty USG oraz szeroki zakres specjalizacji.

Dzięki zaangażowaniu personelu oraz lekarzy Centrum Medycznego Chodźki, Ubezpieczeni TU ZDROWIE SA mogą zawsze liczyć na wysoką jakość usług oraz przyjazną atmosferę.

umówienie wizyty e-rejestracja

http://cmchodzki.pl/

do góry strony

 


  • Siedziba
  • ul. Śląska 17
  • 81-319 Gdynia
  • tel. (+48) 58 8882999
  • fax (+48) 58 6275995