Home
Dla FIRM Dla CIEBIE O nas Placówki Nowości Dla Ubezpieczonego Kontakt
Zarząd
Rada Nadzorcza
Dane teleadresowe
Dane rejestrowe
Polityka prywatności
Polityka cookies
Regulamin Serwisu

TU tylko ZDROWIE

 

Działamy już piąty rok. Zaufało nam kilkadziesiąt tysięcy Ubezpieczonych.

 

Posiadane przez nas referencje są nagrodą za wysiłek i zaanażowanie naszego zespołu.

 

 

 

Prawie pięć lat temu, w dniu 28 czerwca 2010 r Komisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie wyraziła zgodę na wykonywanie działalności ubezpieczeniowej przez nasze Towarzystwo.

 

A od 22 sierpnia 2013 r. działamy pod nową, prostą nazwą Towarzystwo Ubezpieczeń ZDROWIE SA.

 

TU ZDROWIE SA jako jedyne w Polsce oferuje wyłącznie prywatne ubezpieczenia zdrwowotne, wiedząc, że ochrona zdrowia wymaga specjalizacji i najwyższej staranności.

 

Finansowanie tego innowacyjnego na naszym rynku przedsięwzięcia jest w 100% polskie, pochodzące od osób fizycznych i firm w znacznej częśći zwiazanych z sektorem ochrony zdrowia.

 

 

Jesteśmy jedynym polskim Towarzystwem Ubezpieczeń specjalizującym się w ZDROWIU.

 

            Umiemy leczyć !

 

            Umiemy organizować leczenie !

 

            Umiemy zarządzać !

 

Zarząd

Prezes Zarządu - Xenia Kruszewska

 

"Od wielu lat z sukcesem zajmuję się prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi  i opieką medyczną, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Wielu studentów, pracowników zakładów ubezpieczeń i pośredników ubezpieczeniowych o prywatnych ubezpieczeniach zdrowotnych dowiedziało się na moich wykładach i szkoleniach.

Doradzałam Towarzystwom Ubezpieczeń przygotowującym ubezpieczenia zdrowotne,  budowałam i zarządzałam prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi jako Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Zdrowotnych.

Współtworzyłam i zarządzałam działalnością pierwszego w Polsce portalu porównującego i oferującego prywatne ubezpieczenia zdrowotne dla klientów indywidualnych.

Całe moje doświadczenie i pasję włożyłam wraz kolegami w budowę najlepszego w Polsce prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, które oferuje nasze Towarzystwo Ubezpieczeń.

Jako człowiek wiem jakiej opieki medycznej potrzebuje moja rodzina, jako lekarz wiem czego potrzebują pacjenci,  jako ubezpieczeniowiec wiem jak zapewnić bezpieczeństwo  zdrowotne naszym ubezpieczonym."

 

 

 

Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży - Aleksander Roda

 

 

„Już jako student wyższej uczelni ekonomicznej w Niemczech (specjalność Handel Zagraniczny, Marketing) wiedziałem, że sprzedaż i zarządzanie są moją pasją.

 

Przez ostatnie 16 lat zarządzałem zarówno działami sprzedaży jak i całymi przedsiębiorstwami, głównie z branży FMCG oraz Retail, w 2013 roku, przez 6 miesięcy, byłem doradcą zarządu naszego Towarzystwa.

 

Celem moim jest zbudowanie najlepszego działu sprzedaży ubezpieczeń zdrowotnych w Polsce.

 

Zawsze tłumaczę moim współpracownikom, że to klient jest najważniejszy i naszym nadrzędnym celem jest zaspakajanie jego potrzeb, tak żeby ostatecznie to on powiedział do nas „jesteście najlepsi, do Was mam zaufanie”. Nie obiecujemy naszym klientom, biznesowym partnerom  niczego, czego nie możemy spełnić.”

 

 

     
               
     
Towarzystwo Ubezpieczeń Zdrowie SA, Ul. Śląska 21, 81-319 Gdynia
Wszelkie prawa zastrzeżone 2013
     
0